Jak szybko schudnę?

Jak szybko schudnę?

Jeśli decydujesz się na odchudzanie, z pewnością pierwsze pytanie, jakie sobie stawiasz brzmi: „jak szybko schudnę?”. Oczywiście tempo gubienia zbędnych kilogramów jest niezmiernie istotne dla każdego, kto przechodzi na dietę i podejmuje aktywność ruchową. Dlaczego przywiązujemy do tego tak dużą wagę?

Im szybciej chudniemy, tym bardziej jesteśmy zmotywowani do dalszych działań. Należy jednak zadać sobie pytanie, czy utrata kilku kilogramów w tydzień jest rzeczywiście bezpieczna…

Kiedy chudnie się najszybciej? Niewątpliwie duży spadek masy ciała można odnotować podczas stosowania głodówek lub drakońskich diet. Niskokaloryczne posiłki lub zupełny brak pożywienia sprawia, że tracimy kilogramy niemalże z dnia na dzień. Niestety czujemy się przy tym osłabieni i nie potrafimy się na niczym skupić. Głód tak bardzo nas absorbuje, że nie potrafimy normalnie funkcjonować.

Szybkie tempo chudnięcia wpływa nie tylko na nastrój, ale też zdrowie. Tracimy dużo witamin i minerałów, a to skutkuje obniżeniem odporności, łatwą zapadalnością na choroby, problemami ze skórą, osłabieniem kondycji włosów i paznokci.

Wycieńczony organizm domaga się pożywienia, dlatego, gdy tylko dostarczymy mu odrobinę pokarmu, zaczyna magazynować zapasy tłuszczu, w obawie przed kolejnymi czasami głodu.

Jak chudnąć w odpowiednim tempie?

Zbyt szybki spadek wagi, jest groźny dla naszego zdrowia, dlatego lepiej jest chudnąć stopniowo. Na początek należy obniżyć kaloryczność diety, a także zwiększyć wydatek fizyczny. Nasz jadłospis powinien być jednak zbilansowany i bogaty w warzywa, owoce, pełne zboża, chudy nabiał, mięso i ryby.

Jak zacząć przemyślaną kurację?

Najważniejszym elementem skutecznego odchudzania jest zapanowanie nad apetytem. Nie jest to łatwe, bowiem przyzwyczajony do dużych ilości jedzenia żołądek, domaga się takich pokarmów, jak zazwyczaj. Jeśli będziesz przyjmować mniejsze porcje, zaczniesz odczuwać wzmożone łaknienie. Aby temu zapobiec, trzeba oszukać głód. Jak to zrobić?

W zahamowaniu nadmiernego apetytu, pomoże Ci SlimXL Drink, dietetyczny koktajl, który ma zaledwie 4 kcal! Napój ma słodki, owocowy smak, dlatego może zastąpić tuczące przekąski, a nawet cały posiłek. Drink zawiera błonnik, który w połączeniu z wodą, pęcznieje w żołądku kilkukrotnie, szczelnie go wypełniając. To właśnie błonnik zapewnia uczucie sytości na długi czas.

SlimXL Drink to jeden z preparatów nowoczesnej kuracji odchudzającej, która składa się jeszcze z dwóch innych komponentów: SlimXL Go oraz SlimXL Smile. Kompleksowa kuracja, pomagająca w utracie zbędnych kilogramów – hamuje apetyt, spala tłuszcz, oczyszcza i poprawia nastrój.

Podobne artykuły »

Polub nas na Facebooku! »