Pozbądź się przykrego zapachu z ust z Listerine

higiena jamy ustnej

Zdrowe, piękne i białe zęby to marzenie każdego z nas. Do niedawna taki hollywoodzki uśmiech był zarezerwowany dla tych, z grubym portfelem, którzy mogli sobie pozwolić na kosztowne zabiegi wybielania, lub jeszcze droższe licowanie. Obecnie zabiegi wybielające i poprawiające wygląd naszych zębów są dostępne dla większości z nas, ale okazuje się, że to wcale nie wygląd zębów jest dla nas największym wyzwaniem. Okazuje się bowiem, że to z higieną mamy na bakier! I tu z pomocą przychodzi nam marka Listerine, oferująca płyny do płukania jamy ustnej.

Miliardy bakterii atakują

Czy wiedziałeś, że w naszej jamie ustnej znajdują się miliardy bakterii, które nie zagrażają naszemu zdrowiu pod warunkiem, że nasza flora bakteryjna jest prawidłowa. Jeśli jednak następuje jej zachwianie, w pierwszej kolejności dochodzi do próchnicy, chorób  dziąseł, halitozy (tak profesjonalnie nazywa się problem nieprzyjemnego zapachu z ust), a następnie poważniejszych chorób, takich jak miażdżyca lub cukrzyca. Odpowiednia higiena, w tym regularne mycie zębów, nitkowanie i płukanie jamy ustnej zapobiegają nie tylko nieprzyjemnym doznaniom naszych rozmówców, ale przede wszystkim poważnym schorzeniom. Marka Listerine oferuje szereg profesjonalnych produktów, które wspierają nas w walce z bakteriami, płytką nazębną i chorobami dziąseł.

Skutecznie, ale łagodnie

Dbałość o higienę jamy ustnej to podstawa pięknego uśmiechu, świeżego oddechu i przede wszystkim zdrowia. Wiemy to doskonale, a mimo wszystko często wzbraniamy się przed zastosowaniem nowoczesnych, sprawdzonych i jednocześnie prostych sposobów na utrzymanie naszej jamy ustnej w dobrej kondycji. Zęby szczotkujemy za krótko, stosowanie nici dentystycznej wydaje nam się zbyt skomplikowane, a płyn do płukania jamy ustnej zbyt intensywny w smaku. O ile Listerine nie nauczy nas cierpliwości i nie zastąpi wizyty u higienistki stomatologicznej, która nauczy nas korzystać z nici, to marka wychodzi naprzeciw tym, którzy nie lubią intensywnego smaku płynów do płukania ust.  Listerine Zero nie zawiera alkoholu i ma przyjemny smak, dzięki czemu jest jednym z ulubionych produktów wybieranych przez klientów, którym zależy na odpowiedniej higienie jamy ustnej. No i przede wszystkim jest równie skuteczny, co pozostał produkty tej marki. Szczegóły znajdziecie na stronie producenta: https://www.listerine.pl/p%C5%82yn-do-p%C5%82ukania-jamy-ustnej/p%C5%82yn-do-p%C5%82ukania-jamy%20ustnej-listerine-zero.

Żyjemy w czasach, w których nic nie jest proste: pragniemy mieć piękne, zdrowe zęby i zawsze świeży oddech, ale nasze nawyki żywieniowe, w tym duże ilości cukru, który spożywamy, nam tego nie ułatwiają. Warto poświęcić czas i odnaleźć te produkty, które dbają o nasze zdrowie, a których stosowanie staje się codziennym, przyjemnym rytuałem.

Tekst partnera

Podobne artykuły »

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Polub nas na Facebooku! »